W nawiązaniu do tego wpisu chciałem się pochwalić że udało mi się złapać pierwszego klienta na moją usługę. Plan: $49/miesiąc, gościu jest z Holandii i już miałem przyjemność być w roli supportu. Jeszcze nie wszystko działa tak jakbym chciał ale szybko reaguję na błędy. Pozwolę sobie postowac co jakis czas update’y pod tagiem #projektinflacja Liczę na to że dzięki sprzedaży usług online za granicę uda mi się uchronić przed rosnącymi cenami w kraju. Mam nadzieje że taki biznes się będzie łatwo skalować. Fajne jest się realizować nie tylko jako programista ale tez support, marketingowiec, sprzedawca i grafik!

Co to za usługa?
Na razie chciałbym to zachować dla siebie, żeby nie zapeszyć i nie mieć w bazie 1000 Janów Pawłów #pdk

Jak długo już pracuję nad projektem?
Jakieś 8 miesięcy robiłem go po godzinach pracując na etacie. Szło to bardzo wolno w porównaniu do tego jak szybko poruszam się teraz w kwestii nowych rzeczy czy naprawy błędów. Przez ostatnie 2/3 tygodnie nabrało to formy którą rzeczywiście można komuś sprzedać.

Znacie jakieś miejsca w sieci gdzie jest więcej takich osób, które prowadzą własna usługę online od A do Z i wszystko robią same?

#it #programowanie #projektinflacja #biznes